Kilka słów

O nas

//cafebazylia.com.pl/wp-content/uploads/2019/06/cafebazylia_wtapianie-5.0.png

Elżbieta Kruszyńska

właścicielka Cafe Bazylia

„ Cafe Bazylia to miejsce, w którym zrealizowałam swoje marzenia związane z prowadzeniem restauracji. Wystrój, atmosfera i potrawy tu serwowane są efektem moich podróży do krajów śródziemnomorskich. Zawsze fascynowała mnie pogoda ducha, gościnność, sposób życia ludzi tam mieszkających. To przekłada się moim zdaniem na smak serwowanych u nas potraw. „

Marek Ignicki

Szef Kuchni

„Wariacje na temat kuchni śródziemnomorskiej to nasze menu, w którym realizuję swoją pasję jako szef kuchni. Bistecca alla florentina, Paella Fruttti di Mare, Pollo Leggero, Porca sulla Pera, Boudin Blanc to tylko nieliczne propozycje z naszego menu. W Cafe Bazylia znajdzie coś dla siebie wegetarian, sportowiec oraz fan kuchni bezglutenowej.”

//cafebazylia.com.pl/wp-content/uploads/2019/09/20180726_Bazylia_029_portret-2_edit_mniejsze.png

Zawsze świeżo

Na co dzień w naszej restauracji serwujemy: śniadania, przystawki, sałatki, makarony, zupy, mięsa, ryby, owoce morza, pizzę. Wszystkie dania oparte są na wariacjach kuchni śródziemnomorskiej i zawsze świezych produktach.

Miła atmosfera

Staramy się tworzyć miejsce, które przyciąga klientów nie tylko dobrym i świeżym jedzeniem, ale również ciepłym, klimatycznym wnętrzem i miłą obsługą. Cafe Bazylia to idealne miejsce na spotkanie w gronie przyjaciół, lunch biznesowy, czy kameralną kolację. Organizujemy również catering, jak i imprezy okolicznościowe.

W zespole siła

Restauracja Cafe Bazylia to nie tylko zdrowe, pyszne potrawy i klimatyczny wystój. To załoga, która tworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę firmy. To ludzie, którzy są jej sercem. Ich mocne strony i słabości są nieodzowną częścią klimatu firmy.